SCS – Serwis LPG na Warszawskiej Białołęce

Nasza firma, istniejąca od 1991 roku, oferuje profesjonalne usługi w zakresie montażu
i serwisowania instalacji do zasilania samochodów gazem. Gwarantujemy kompetentne doradztwo w zakresie doboru najlepszej instalacji do Państwa samochodu. Dogodnie zlokalizowana stacja montażowa gwarantuje wykonanie usługi w szybkim terminie. Do Państwa dyspozycji stawiamy wykwalifikowany personel serwisowy, który na każdym kroku dba o bezpieczeństwo Państwa auta. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Laurowej 10 na Warszawskiej Białołęce.

Nasze zaplecze logistyczno-personalne pozwala na szybki i fachowy montaż instalacji. Profesjonalny sprzęt pozwala na szczegółową kontrolę zamontowanej instalacji, szybkie zdiagnozowanie usterki i przeprowadzenie naprawy. Oferujemy serwis instalacji zamontowanych poza naszą siecią.

W naszej ofercie znajdą Państwo instalacje najbardziej uznanych producentów polskich, włoskich i holenderskich, w tym najnowocześniejszą instalację wtrysku ciekłego gazu VIALLE LPi. Proponujemy także instalację sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej (VSI) produkcji holenderskiej firmy PRINS.

Firma posiada własne świadectwo homologacji wydane przez Ministerstwo Transportu.